MENINĖ EDUKACINĖ VEIKLA „GRAŽI MANO ŠEIMYNĖLĖ“

Tarptautinio eTwinning projekto „Netipinė aplinka – vaikų kūrybiškumo plėtotė“, kurio tikslas- įgalinti vaikų kūrybiškumą netipinėse aplinkose.

MENINĖ EDUKACINĖ VEIKLA „GRAŽI MANO ŠEIMYNĖLĖ“:

2021.05.17 – 2021.05.21 m.m. mokytoja Marta Zavadska ir Elvyra Julija Čičiurkienė organizavo įstaigoje meninę edukacinę veiklą „Graži mano šeimynėlė“, kurios tikslas – skatinti ypatingą meilę, pagarbą ir dėmesį savo šeimai, sužinoti, kas yra šeima šiuolaikinių vaikų požiūriu, įgalinti kūrybiškumą netipinėse aplinkose.

 

Ugdytiniai veiklų metų samprotavo apie gerus tarpusavio santykius šeimoje, kalbėjos apie šeimos svarbumą žmogui,  įvardino šeimos ir giminės narius, sužinojo kas yra pavardė ir kam ji žmogui reikalinga. Plėtojo kūrybiškumą, fantaziją, plėtė įvairias menines veiklas bei įvairių meno priemonių, technikų patirtį netipinėse aplinkose. Piešė ant sienų, grindų, po stalais „Aš ir mano šeima“., lauke, ant žolės, suolelio, tvorelės, medžio kūrė savo šeimos peizažą gamtinių priemonių pagalba, piešė savo šeimą ir šeimos svajonę kreidelėmis.  Su Tėveliais kūrė savo šeimos medį ir kūrybinius darbelius „iš namų spintos“ panaudojant įvairias technikas.